05

Sunday, July

Reklamy wielkoformatowe Wrocław, Kraków

Reklama wielkoformatowa Poznań
 /  / Reklama wielkoformatowa Poznań
Reklama wielkoformatowa Poznań

Reklama wielkoformatowa Poznań

Reklama wielkoformatowa Poznań
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Wielkie formaty reklam

Pojawienie się w miastach reklam wielkoformatowych, wzbudziło mieszane uczucia. Problem ten zgromadził jednakową liczbę zwolenników, co przeciwników. Ci pierwsi z zadowoleniem wołali, że oto ulice miast nabrały kolorytu, ci drudzy zaś krzyczeli, że to w karygodny sposób oszpeca miasto. Prawda w tym wypadku leży pośrodku. Trzeba naprawdę dysponować sporym wyczuciem, by pogodzić jednych i drugich.
Reklama wielkoformatowa ma za zadanie oszołomić przechodnia, ale jednak nie do tego stopnia, by salwował się on ucieczką. Jego zmysły powinny zostać mile połechtane, a wyobraźnia spowodować zainteresowaniem się zareklamowanym podmiotem.
Reklama wielkoformatowa powinna być zamontowana w taki sposób, by nie zagrażał bezpieczeństwu. Pamiętajmy o tym, że silne i nagłe podmuchy wiatru mogą zrzucić konstrukcję i nieoczekiwanie zareklamować usługi zakładu pogrzebowego. Najlepszym rozwiązaniem są malowidła lub reklamy wykonane z delikatnych surowców, które nie staną się zagrożeniem, podczas nagłej zmiany pogody.

About the author:

Related posts